Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek inszeminációja...

Szandi24 kérdése:

Volt valakinek inszeminációja a pécsi meddőségi központban? Írnátok róla? Meddig tart, stb! Nekem a jövő héten lessz az első!

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 is volt a pécsi meddőségiben. Kb annyi ideig tart és annyit lehet érezni is, mint nőgyógyászati vizsgálaton, amikor cytológiát vesznek. Egyáltalán nem fáj. A párodnak mintát kell adni, amit előkezelnek és ezután lesz az inszemináció. Egy vékony katétert vezetnek fel a méhszájon keresztül a méh üregébe és azon keresztül fecskendezik be a kiskatonákat. Utána fél órát még feküdni kell és azután lehet haza menni.

Melyik dokihoz jársz?

Drukkolok, hogy sikerüljön!

2012. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszodat!Tegnap megvolt az inszeminációm,ugyanúgy ahogy leírtad!Az orvosom Kovács Kálmán de tegnap nem ő csinálta,haem a Várnagy Ákos,nem éeztem semmit!Köszönöm a biztatást!Nekd sikeres volt a 2. vagy még "várakozol"?
2012. okt. 31. 08:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy 2 hét múlva pozitív legyen a teszted!!! Én is Kovács doktorhoz járok. Nekem egyik inszeminációm sem volt sikeres, szeptember végén kezdtük a lombikot, október 4-én volt a beültetés, ami sikerült! :) 6 hetes babás vagyok! :)
2012. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást,nagyon jól esik!És gratulálok:))))))))

Olyan jó olvasni!!!!!

2012. nov. 1. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!