Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vékonyabb a méhnyálkahártyá...

Ha vékonyabb a méhnyálkahártyám, terhes lehetek pont abban a honapban?

Figyelt kérdés
mert a dokim szerint van peteérés 3-4 nap mulva lesz csak vékony egy kicsit a méhnyálkahártya. a doki szerint 50%,mert clostit szedtem és a closti egyik mellékhatása hogy vékony lesz a méhynálkahártya.
2008. máj. 21. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes, de lehethogy a beágyazódásnál akadályt fog jelenteni,mert nehéz lesz a megtapadás, de attól még lehetséges.A 3-4 nap múlva inkább próbálkozzatok, ha nem tud megtapadni majd a következő mensivel kiürül, de ez minden nőnél van életében többször is,csak nem veszik észre.
2008. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen. és volt igy már valaki?mert a doki jol rámijesztett pedig már teljesen beleéltem magam hogy baba lesz.
2008. máj. 21. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
remélem ma negyedjére is megkérdezed ezt....
2008. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

na idefigyelj!

neménvagyok az egyetlen aki 1 kérdést többször is feltesz. ez mindenki oldala ! a kérdést meg annyiszor teszem fel ahányszor csak akarom!és ne izgulj majd te is leszel ilyen helyzetben hogy többször teszed fel ugyanazt a kérdést!ne itélkezz ! ha nemtetszik nemkell rá válaszolni!ÉRZÉKETLEN MAJOM!

2008. máj. 21. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az érkéketlen majomnak: Kívánom hogy sose tudd meg milyen érzés izgulni egy baba miatt!

A kérdezőnek: szerintem akár nyugodtan megmaradhat. A természetnek vannak csodái, a baba fogantatása meg fogja vastagítani a nyh-t is! Szorítok neked!

2008. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végülis minden lehetséges.Légy pozitív, az sokat segíthet.Én is clotit szedtem és középidőben a méhnyálkahártyám 15mm volt.Én is úgy izgulok, mert nekem a peteéréssel van problémám.Szorítok neked.
2008. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2008. máj. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!