Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken lesz 2hete hogy...

Pénteken lesz 2hete hogy choragon tüszőrepesztő szurit kaptam. Szerdától a bimbóim nagyon érzékenyek! Baba vagy mellékhatás?

Figyelt kérdés

sem a tájékoztatóban,sem a neten nem találtam hogy lehet e tőle ilyen!valaki esetleg tud segíteni!!?

köszönöm a válaszokat!


2008. máj. 21. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ismerem ezt a gyógyszert, akkor lehet tudni pontosabbat, ha nem jön meg. Már kellett volna esetleg és nem jött? MErt akkor vegyél tesztet! Hőd hogy áll? A bimbó érzékenysége viszont lehet baba jele.
2008. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia,szombatra nem várom!hőm hüvelyben 37.1,de nem mértem folyamatosan.cicim soha nem fájt,csak most,de félek hogy mellékhatás!
2008. máj. 21. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt találtam Neked,remélem segít:


Kombinált Choragon 5000 NE és Klomifen kezelés a petefészek túlstimulációjához vezethet. Nagy petefészek ciszták alakulhatnak ki, amelyek rupturára hajlamosak.

Ezen kívül előfordulhat a folyadék felgyülemlése a hasüregben (ascites) és a mellkasban (hydrothorax), véralvadék képződés miatt az erek elzáródhatnak (thromboembolia). Ezek a mellékhatások terhesség fennállásakor súlyossá válhatnak.


Ha hasi fájdalmat érez tájékoztassa kezelőorvosát.

Az ösztrogén felszabadulás miatt az emlőmirigyek átmeneti vagy hosszantartó növekedése, illetve a dűlmirigy (prostata) burjánzó elváltozása fordulhat elő.

A tesztoszteron termelődés stimulálása miatt gennyes pattanás képződéssel járó bőrgyulladás (acne vulgaris), valamint elektrolit és folyadék visszatartás alakulhat ki.

A megnövekedett tesztoszteron termelődés miatt a hímvessző (penis) megnagyobbodhat és merevedéshez (erekcióhoz) vezethet.

Ritkán érzelmi (emocionális) változások léphetnek fel.

A hosszú ideig tartó alkalmazás nagyon ritkán ellenanyag-képződéshez vezethet, amely a kezelés hatásosságát befolyásolhatja.


Bármilyen nem említett szokatlan tünet, mellékhatás jelentkezése esetén haladéktalanul tájékoztatni kell a kezelőorvost.

2008. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen,ez a tájékoztatóban van leírva.de én ebből nem tudom,hogy a bimbó érzékenység lehet e mellékhatás!!!de köszi.
2008. máj. 21. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:

"emlőmirigyek átmeneti vagy hosszantartó növekedése"

ott van...tehát biztos mellékhatás..

2008. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

sajnos azt lefelejtettem,de ne csüggedj majd összejön:-))

csak ne stresszelj be miatta,mert akkor tuti nem lesz

2008. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet baba, is de mellékhatás is! Még semmi sem dőlt el, nyugi!

Drukkolok!

2008. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem bimbo érzékenysége nemlehet mellékhatás. inkább baba az
2008. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is azt hiszem az emlőmirigy meg a bimbó érzékenység nem egy!remélem igazunk lesz!puszi
2008. máj. 21. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!