Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly műtöttek pajzsmiriggyel...

Andrea74 kérdése:

Tavaly műtöttek pajzsmiriggyel de már fél éve próbálkozunk babával, de mindig megjött de most 8 napot késik nem mertem még tesztet csinálni lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor vedd elő a bátorságod és tesztelj:-))) szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))
2012. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj :) Attól okosabb leszel, mint a válaszokból ;) Persze, hogy lehetsz terhes, drukkolok!
2012. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így meg reménykedsz ami szerintem rosszabb.
2012. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van de jobb lenne biztosra menni ezért várok mert ha negatív lenne a teszt akkor az még rosszabb
2012. okt. 25. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha minél előbb megtudod, hogy mi a helyzet mert az sem jó, ha kételyek közt vagy. Csinálj tesztet akármit mutat is, persze tudom nagyon nehéz ez a helyzet de legalább megtudod, hogy örülhetsz-e vagy jön egy következő esélyes hónap. Én is ebben a helyzetben vagyok és mindenre figyelek, de ez sem jó. Nagyon szorítok, hogy baba legyen. Nekem is van pajzsmirigy problémám és volt, hogy 56 napra jött meg. De legelőször mikor kezelni kezdtek teherbe is estem de sajnos nem maradt meg a baba és most azóta is próbálkozunk és nem adom fel. Ezt nem azért írtam, hogy megijesszelek de ez az igazság. Nagyon szorítok érted.:))
2012. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!