Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 1 éve minden menstruáció...

Kb 1 éve minden menstruáció elött és után kb 3 napig barna folyásom van, eddig azt hittem hogy ez teljesen normálsi de mostanába elolvastam pár fórumot és ott azt írták, hogy ez nem egészséges, ez utalhat arra hogy nincs is peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem menj el dokihoz és mindenre fény derül :)

2008. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond.nekem is mindíg így indult.Van egy 15 hetes lányom.Söt megjött a szülés óta elözször,és isme´t úgy indult.Szerintem nincsem probléma.Ha bizonytalan vagy keress fel egy orvost.
2008. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak azért érdekelt mert már 5 hónapja próbálkozunk és 2 nap mulva kellene megjönnie normálisan és tegnap elkezdtem barnázni ma nagyon kevés volt, de ilyenkor már mindig elvesztem a reményt:-(
2008. máj. 21. 15:10
 4/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Nekem is menstruáció előtt és után 2 nap barnázás van. Holnapra nem várom, de ma meg tegnap volt egy kevés barnázás, de nem olyan mint máskor. Azért még van reményünk!! :) Csak fel a fejjel! Magamnak is mindig ezt mondogatom!
2008. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig barnázok előtte legalább 2-3 napig, aztán a vérzés 2-3 napig tart, utána megint barna. Azt mondta rá az orvos, h. ez nem baj. Ettől még lehet peteérésed, mérd a hődet és használj ovulációs tesztet, abból sok mindent meg lehet tudni.
2008. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van barnás pecsétletésem minden mensi előtt. 4-5 napig és utánna 6 napig a rendes vérzés. Voltam dokinál, aki csinált hormonvizsgálatot, hüvelyi és hasi ultrahangot és mindent rendben talált. Mérem a hőmet és figyelem a méh nyákot is. Ezek szerint nekem a ciklus 15-16. napján van a peteérésem. A dokim szerint ezen csak úgy tudna segiteni, hogy ha felirna fogamzásgátlót, de mivel babát szeretnénk a közeljövőben, igy ezt nem kértem. Szerinte ez annak a mellékhatása, hogy abbahagytam a gyógyszer szedését, de a teherbeesést nem zavarja. És a terhesség és szülés után majd magától elmúlik. Igy egy kicsit kellemetlen, de nincs mit tenni ellene. És remélem nekünk a baba is összejön még ebben az évben. A jövő héttől kezdjük majd a projektet. :)

Szerintem menj el dokihoz és csináltasd meg ezeket a vizsgálatokat. Ha semmi baj sincs, akkor törődj bele, hogy a te ciklusod ilyen. Egyébként nagyon nem zavar és egy sima tisztasági betéttel megoldom.

2008. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!