Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladékos együttlét...

Az előváladékos együttlét után 22 nappal (ápr.16) Qpidóval tesztelve negatív lett teljesen. Ez akkor tényleg azt jelenti hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Az együttlét után 13 nappal(ápr.7) megjött,de csak az első nap volt normális a többi napon inkább pecsételt,de a hossza oké volt. Nagyon paráztam akkor és még most is kicsit.Tüneteket nem tudom hogy haluzom e vagy valódiak,elég enyhék,lehet pszihés is. Az orvosom csak május 4-én tud fogadni.:-(
2008. máj. 21. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

még minden lehetséges!!! ha negativ is lett a teszt, nem biztos h azt jelenti, hogy nem vagy terhes! viszont hogy megjött az már nem jelent jot:( sztem nagyobb a valószinűsége h nincs most baba.ne haragudj:(

2008. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehetsz babás,ha vársz még pár napot és megismételed a tesztet akkor már látszodnia kell.ilyenkor -az elején-még nagyon kevés a hcg hormon.tehát türelem.drukkolok.
2008. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én nem szeretnék még babát,ezért parázok!
2008. máj. 21. 10:32
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és reggel csináltam a tesztet
2008. máj. 21. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
most akkor nem derül ki :mikor kellene megjönnie,hány napos a ciklusod.és lassan már május vége van,szori ,igy nem tudok segiteni
2008. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ateljes történet:május 24-én voltunk együtt.26-án nem jött meg de május 8-án igen ,mint ahogy írtam. csináltam egy tesztet május 11-én és május 16-án reggeli első vizeletből, mindegyik negatív lett,az uccsót 10-es érzékenységűvel.De a doki csak június 4-én tud fogadni
2008. máj. 21. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nyugodj meg mert valoszinülba és csak izgulsz nyugi nincs ott semmi
2008. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is megnyugodhatsz,nincs baba,persze csak doki tud tutit mondani ,nyugodj meg.
2008. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!