Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztató ez a hőgörbe? Görbe...

Biztató ez a hőgörbe? Görbe szakértők :-)

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 22. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút!!! Mikorra nem várod?
2012. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ez egy nagy semmi. ezt így nem lehet vezetni. nincs bejelölve rendesen a mensid. még ovud se volt. vízes hüvelyváladékot felesleges bejelölni, majd ha tojásfehérjeszerű lesz. bár most nézem, hogy csak most kezdted el... hát ebből bármi lehet .-)
2012. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia!mensim az azert ugy van mert csak 3 napos barnazasom volt...majusban hagytam abba a nuvaringot.igy azota havonta csak barnazom!nekem sose volt tolyasfeherje szeru valadekom miota mensizek...de ovus fajdalnat se ereztem meg..olyat ha lepek ha leulok ha tuszentek beszur....meg gorcsol...derekfajas.vizes folyasom se volt meg...de most az is volr..nem sok.keves de kb olyan erzes mintha bepisiltem volna..
2012. okt. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!