Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegit kurát csináltam....

Clostilbegit kurát csináltam. Teherbe eshetek az első után? Amikor elkezdem szedni hányadik nap van peteérés?

Figyelt kérdés
Az 5 nap este vettem be reggel helyett remélem nem rontottam el.
2008. máj. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg persze, hogy lehetsz vele terhes, ha jól reagál a szervezeted és lesz a segítségével peteérésed. Ha így lesz, az a 14-18 napok környékén történik meg. Nekem ekkor el kellett mennem a dokihoz, hogy hüvelyi ultrahanggal megnézze a peteérést és azután rá egy hétre is, hogy azt nézze meg, kilökődött-e a petefészekből.

Az 5. nap este vetted be reggel helyett. Akkor ezek szerint te olyan kúrát csináltál ami napi egy szemes volt? Nekem napi kettőt kellett eddig mindkét hónapban bevennem. De ez nem jelent semmit. Szerintem nem rontottad el, ne izgulj. Ha hat rád, akkor így is hat.

2008. máj. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nem sikerűlt másodiknál sem.14nap kőrűl van a peteérés
2008. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 5-9 napig szedtem. A párommal együtt voltunk a 11. 13. és a 15. napon most 8 hetes terhes vagyok.Az első kúra sikerült.
2008. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat.
2008. máj. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!