Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy hete késik. Csináltam...

Már egy hete késik. Csináltam másnap is egy tesztet, és tegnap is de negatív. Nem tudom, most mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Máj.14-én (nem)kellett megjönnie, nem is jött. De 2 teszt is nagatív.Nekem sosem késett még, és a 20-22 napon barnás pecsételésem volt.A hasam fájdogál, mintha megjönne, de aztán elmúlik.Más tünetem azóta sincs.Nem tudom mi van, mit csináljak?
2008. máj. 20. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Most vagy nem mutatja ki de terhes vagy,vagy csak idegesseg miatt esetlek mashogy etkezel es ez zavar be a kesesben.en azt tanacsolnam hogy menj el doktorhoz vagy ez mar masnak is meg nekem is bejott szedjel E vitamint,2-4 napra megjon ha nem vagy terhes,ha megis az vagy akkor sem art.ezt doktor irta fel nekem es o mondta..
2008. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Megfogadom a tanácsod, holnap veszek E vitamint. Még azt elfelejtettem, hogy pont olyan folyásom van mint peteéréskor...
2008. máj. 20. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:

A terhességgel elöjön a folyás is.Lehet,hogy nincsen elegendö hcg hormon a szervezetedben,ezért negatív a teszt.

Ha továbbra sem jön+egy teszt,vagy doki.

2008. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Létezik,hogy a teszt nem mutatja ki?Mindkettőt este csináltam... Volt már valaki így, hogy nem mutatta a teszt mégis babát várt?
2008. máj. 20. 19:02
 5/7 anonim válasza:
Szia! Fura, de én is pont így jártam. Nekem 15-én kellett volna megjönnie, kicsit fájtis a hasam, de nem annyira, mint szokott, aztán mégse jött. És még ma sem. Tegnap este csináltam 1 tesztet, de negatív. Még a hőm is lement, úgy ahogy szokott, mielőtt megjön. Aztán vissza felment. Fogalmam sincs miért lehet. Amúgy mi védekezünk, gumival, mert még várunk kicsit a gyerekvállalással.
2008. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz babás, a teszt nem minden, sőt...

Álnegatív SOKSZOR van! Sok orvos nem is hisz a teszteknek, még a pozitívnak sem... A doki a biztos, ő elküld laborba, és kiderül!

Drukkolok!

2008. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért próbálkozz meg egy reggeli teszteléssel is. Az sem mindegy, melyik napszakban csinálod. Remélem úgy lesz, ahogy szeretnéd. :)
2008. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!