Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nézik merg hogy van e...

Holnap nézik merg hogy van e peteérésem. Mert clostit szedtem . Van igy valaki anyira izgulok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!Nekem is ez volt. Hüvely ultrahanggal megnézték.Szépen növekedtek.Négy kis petesejt.Múlt héten hétfőn volt az inszeminációm.Most reménykedek.A gyógyszertől szépen növekednek és sokasodnak.
2008. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem múlthét előtt nézték.én is nagyon izgultam!mi van ha nem sikerült,vagy ha több is van!!!!és 1 darab csini kis tüszőt láttunk!nagyon jó érzés volt!
2008. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az a inszeminácio?
2008. máj. 20. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Inszemináció: mesterséges megtermékenyítés, amikor a férfi spermáit közvetlenül juttatják a nőbe, amikor tüszőrepedés van, így biztosabb a megtermékenyülés.
2008. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. és ha nekem is ilyen kell akkor a doki mondani fogja? holnap,vagy mikor?
2008. máj. 20. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenlőre próbálkozzatok a "hagyományos" úton, aztán majd meglátod. Az én dokim szerint a legtöbb nő jól reagál a Clostira és lesz peteérés. Ne izgulj szerintem, holnap úgyis kiderül. Én is aggódtam először, hogy rám majd tuti nem hat, erre nagyszerűen reagáltam rá és az első adagtól már ott is volt 2 érett pete.

Egyébként meglepődtem, hogy mennyien "kényszerülünk" a Clostira. Rengetegen írják itt sorban. Én meg azt hittem, csak én vagyok ennyire szerencsétlen. Kicsit megnyugtat, hogy nem csak nekem kell szednem. Tudom, hogy ez nem szép dolog, ne haragudjatok. De jó érzés, hogy ennyi sorstársam akad.

2008. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!