Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele az, ha...

Lehet terhesség jele az, ha olyan érzésem van, mintha gombás fertőzésem lenne?

Figyelt kérdés
Olyan fura viszkető érzés és sűrű folyásom is van. Egyszerű fertőzés, vagy terhesség jeje? Egyik ismerősömnek a terhessége korai részében fertőzése volt.
2008. máj. 20. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább fertőzés lesz, vegyél canesten kúpot a patikába, vagy menj orvoshoz, ha nagyon fáj már.
2008. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ez szerintem is fertozes!Az ismerosodnek azert lehetett fertozese mert terhesen nagyon hamar elkap minden, fertozes,felfazas,hules..stb.
2008. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fertőzés lesz, inkább menj dokihoz, vagy vegyál kúpot!
2008. máj. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes. ha valaki hüvely gombás akkor sok a folyása. és viket is neki. de terheségnél csak folyás. de az sem mindig. szerintem neked tuti hüvelygombád van
2008. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is valami fertőzés menj dokihoz
2008. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam a kezdetétől gombás folyásom volt.A doki mondta,hogy a terhesség elsö szakaszában ez elöfordul.De ez nem terhességi jel.Orvoshoz mindenképpen menjél,mert ha tényleg terhes lennél,ö tud ajánlani a gombára olyan kurát ami nem árt a magzatnak.
2008. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!