Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van pém akkor elég egyszer...

Ha van pém akkor elég egyszer 1-ütt lenni ha szerencsés vagyok vagy az nem elég?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
igen elég,csak egy ondósejt fog megtermékenyiteni.a sperma 24-36 oráig életképes.általában 24 ora mulva termelödik a megfelelö mennyiség ahhoz h megtudj termékenyülni,tehát 1-2 naponta szükséges csak eggyütt lennetek
2008. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is eleg, es en is ugy hallottam, hogy ha minden masodik nap eggyütt vagyunk akkor elöbb utobb jön az a golya.Sok sikert nektek, mi a masodikat akarjuk összehozni, megprobalok nem stresszelni rajta, mert ugy hamarabb összejön...megprobalok:-)
2008. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a második válaszadónak üzenem :igen ,ne stresszelj ,az már félsiker.az elsö válaszadó vok
2008. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Célszerű ciklus 10.napjától 2 naponta együtt lenni,hogy legyen elég Ondósejt.Bár ez relatív,mert nálunk ok minden,és 30 hónapja semmi,3 vetélésen kívül.

Egyszer semmiképp nem elég szeretkezni,márcsak a kapcsolatotok miatt sem,mert a párod a végén tenyészcsődörnek fogja magát érezni,amit sztem Te sem akarsz.A szex az élet legjobb és legfontosabb dolga.Ha csak gyerekcsinálásra használjuk,aztán napokig,sőt hetekig semmi,akkor egyedül maradunk a gyerekkel,apuci meg lelép egy szexbombával.Egy öreg róka

2008. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A harmadik valaszadonak. Igen neked is igazat adok, a szex nem csak akkor fontos egy kapcsolatban, ha az ember babat akar.E azt hogy ket naponta, azt ugyalltalban ertettem,ez nalunk normalis, ezt nevezem rendszeres szexualis kapcsolatnak.Az viszont megleht, hogy pe alatt,az az egy alkalom is eleg volt ahoz, hogy baba legyen belöle.Az elsö nekünk,is ilyen könnyen összejött, a masodik...az mar kemenyebb dio.Neked pedig kitartast, es sok sikert kivanok, remelem hamarosan babas leszel nagyon szurkolok.
2008. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Öreg róka vagyok.

Utánam válaszadónak köszönet.Végre egy olyan NŐ,aki tényleg szereti a párjával az élet szexesebb oldalait.:)))Persze elég egy alkalom PÉ-kor,de a mai világban ultra ritka,hogy egy elég.Ezért is javasolják a 2 napi rendszeres együttlétet.(Amit mi is nagyon szeretünk!!!:))) )Neked is sok sikert a 2.babuhoz.

2008. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi:-)
2008. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is csatlakoznák az előttem szolokhoz tényleg nemelég 1 szex. és szerintem is nem csak babához kell az együttlét hanem a szerelmet jelképezük bele egy kapcsolatban. mert a gyerek a szerelem gyümölcse. persze normális esetben. de lehet hogy a kérdező azért kérdezte mert nemtudnak többet együtt lenni. vagy mert eljár a férj dolgozni vagy ilyenek.
2008. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Statisztika szerint ha 1x vagyuink együtt jó időben a párunkkal, 2% esélye van csak a babának. Gondolom az a 2% is a sok hülye kis lányka aki nem védekezik és megy abortudzra miután pozitívat tesztelt. :(
2008. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Jajj de félre ne értsétek nem azért kérdeztem persze szeretkezünk imádok a párommal úgy 1-ütt lenni csak érdekelt a dolog mert a peteérésem napján (elvileg az nap volt) voltunk 1-ütt és csak azért érdekelt hogy attól az egy naptól is sikerülhetett-e.
2008. máj. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!