Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pergimax (remélem jól...

A pergimax (remélem jól írtam) terhességi teszt milyen érzékenységűnek számít?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 10:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Ilyen van most nekem itthon, és nem akarok másikat venni. Hány nap késés után próbálkozhatok ezzel a teszttel?
2008. máj. 20. 10:49
 2/7 anonim ***** válasza:
tesztelhetsz ha mensi elött 1-2 nappal vagy.mikor kell megjönnie?
2008. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már kellett volna szerintem, de kicsit bizonytalan vagyok benne, mert nagyon ingadozó a ciklusom. Már 17 hónapja próbálkozunk, sok mindenen túl vagyunk már, és egy kicsit hát hogy is mondjam ... negatívan állok a dologhoz, hogy úgy is meg fog jönni. Szóval még mindenképpen várok, csak az érdekelt mennyire érzékeny ez a típusú teszt.
2008. máj. 20. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
megbizható.ha nem vagy terhes.negativat mutat.pregimax-helyesen ,én is teszteltem párszor ,sokmindent megéltem én is már őreg róka vok (én válaszoltam az elöbbire is)megirod az eredményt?én holnap tesztelek.sok sikert ,remélem összeejőtt!!
2008. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és egyébként pozitiv hozzáállás kellene,de ennyi kudarc után ez nagyon nehéz nekem is..
2008. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Megírom az eredményt. De mint már írtam, elég pesszimista vagyok, úgyhogy még tuti várok jó pár napot. Ha véletlenül mégis pozitív lesz, legalább minden nappal erősebb lesz az a csík. Neked drukkolok és írjál te is!
2008. máj. 20. 11:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, a pozitív hozzáálláshoz nekem újra kellene születnem. :-))
2008. máj. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!