Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vsárnap nem kéne meg jőnni....

Vsárnap nem kéne meg jőnni. Ha babás lennék mit kellene érezni?

Figyelt kérdés
folyásom még van gőrcsől ahasam alja de pé után minden nap.fáj egy kicsit a cicim.vagy kehet nem vagyok babás?
2008. máj. 20. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt még nem lehet megmondani, 50% esélyed van. Várd meg a vasárnapot, és ha késik, akkor lehet gyanakodni.
2008. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kőszi de valami konkréát választ vártam
2008. máj. 20. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


KOnkrét választ majd az élet ad,hogy lesz baba,vagy nem lesz.Lehet hogy nem tűnt fel,de itt nem orvosi szaktanácsaadás folyik,hanem tapasztalatcsere.Ha pedig bővebb választ szeretnél a kérdésedre,akkor olvass vissza,mert kb.kismillióan kérdeztek eddig ilyet mint Te,és mindre az első válaszolóhoz hasonló válaszok születtek.TALÁN most ágyazódik be a babátok,talán nem.Várd ki a mensidet,és ha nem jön meg,rá egy hétre vegyél egy tesztet,és kiderül,hogy mi van.Görcsölgetés petefészekcisztától,vagy miómától is lehet.Egy öreg róka

2008. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a cici fájás jó jel!nekem is akkor tájt kell megjönnie,nekem is a cickóm fáj!ne aggódj,lehetsz babás!nem értem,miért kell egyből,miómát meg cisztát írni!nem az volt a kérdés hogy lehet cisztám van??!!
2008. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!