Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 29 napon vagyok, lehet még baba?

29 napon vagyok, lehet még baba?

Figyelt kérdés
29 napon tartok, ciklusom átlag 30 napos. Egy nagyon pici sűrűbb állagú folyásom van, de tényleg csak egy pici. 2 hete görcsölgetek, alhasi szurka, és nagyon szeretnék babát. Eddig úgy éreztem, hogy lehet esélyem, elméletileg elöző hónapban is 29 napos ciklusom volt, így ma vagy hólnap kellene megjönnie, egész ma reggelig, száraz voltam, bár 2 napja érzem a menzi érkezését jobban, még is felvan puffadva az alhasam, és olyan érzés, mintha már rég meglenne a menzim. Has szurka enyhe zsibadás érzése, nagyon furra, mert nem olyan, mint amilyen szokot lenni.
2008. máj. 20. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is igy kezdodott,mikor meg kellett volna jonnie ereztem is...futottam vecere..semmi..es ezt eljatszodta 4-5 napig.Tehat mar az gyanus ha erzed a megakar jonni erzest es masnap felkelsz es meg akkor sincs semmi..tehat lehet hogy terhes vagy.A puffadas is a jel.
2008. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek jó jelek, de nagyon hasonlítanak a mensi jeleire. cicivel mi a helyzet? Ha nem jön meg akkor 2 nap múlva a tesz is kimutathatja.Remélem sikerült!!
2008. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cici 2 hete néha viszket, a bimbó néha oknélkül áll, és fájdogál az egész felület: érzékeny.
2008. máj. 20. 09:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem eddig mindig ilyen tüneteim voltak,puffadás,ciciérzékenység,mégsem baba.Várj mensi után 5-6 napot,és tesztelj.2 nappal utána még nem bizti hogy poz.mutat babó ellenére sem.Szorítok.Egy öreg róka

2008. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!