Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé. Után pár nappal tojásfehér...

Pé. Után pár nappal tojásfehérjés nyúlós nyák mitől lehet?

Figyelt kérdés
4. körül volta peteérésem és azóta már bőven eltelt jó pár nap és ma nagy mennyiségű tojásfehérjés nyákot vettem észre.Mégse akkor volt a pé hanem most lesz??
2012. okt. 11. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy később van vagyis most a peteérésed.
2012. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is hasonlót tapasztaltam, 2 nappal a program szerint meghatározott ovu után vettem észre. 4 napja fent van a hőm, úgyhogy tényleg lehetett peteérés. De akkor nem értem, hogy utána mért volt ilyen nyák. én előtte nem is tapasztaltam. Valahol azt olvastam, hogy ez valakinél babát jelzett! írj majd, hogy nálad mi lett!
2013. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos akkor nem babát jelzett! Viszont decemberben mikor teherbe estem nem is volt ilyen nyákom előtte sem!!
2013. jan. 14. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!