Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell éreznem, hogy megálla...

Mit kell éreznem, hogy megállapítsam, hogy nyitott, vagy inkább zárt éppen a méhszájam?

Figyelt kérdés
Soha nem vizsgálódtam még így, fogalmam sincs, hogy abból, amit kitapintok, mire kell következtetni. Ma kellett volna megjönnie, persze nagyon nem várom. Segítsetek csajok!
2008. máj. 19. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyennel ne nagyon kísérletezz...egy a körmöd alatt lévő bacik,kettő megsérted magad,három azt sem tudod mit kell érezni.Várj néhány napot és ha nem jön meg,akkor tesztelj,hidd el ki lehet bírni.
2008. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha kemény, olyan a tapintása, mint az orrod hegye és ha terhes vagy akkor kemény, és zárt. Szerintem nyugodtan próbálhatod kitapintani - persze teljesen tiszta kézzel - mert ugye a párod is szokott arra járni és attól még senkinek sem lett baja.

De a babatervezok.otthona.net oldalon klasszul le van írva.

Sok sikert, remélem, nem jött meg!

2008. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy ne nyukáljak magamnak (ezért van ő ),úgysem érezném:S

2008. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig nézem, pé miatt! Semmi bajod nem lesz! babatervezők otthonábat nagyon jól le van írva!
2008. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat és a drukkolást! :-)
2008. máj. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!