Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 15-én együtt voltam a...

Most 15-én együtt voltam a párommal (peteérésem volt) de a naptár szerint kicsi az esélye, hogy sikerült a baba. Attól lehetek babás?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Honnan tudod, hogy biztosan volt peteérésed?És milyen naptár szerint kicsi az esélye, hogy teherbe essél?
2008. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha peteérésed volt, érezted is esetleg (pocifájás, mellduzzadás, nyúlós nyák) akkor jó időben voltatok együtt. De sajnos még akkor sem 100% hogy összejön. mi 4 hónapja mindig akkor is együtt vagyunk és egyelőre semmi.
2008. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van a neten egy termékenységi naptár aszerint. De igen vmegvoltak a tünetek. Most meg krémes folyásom van.
2008. máj. 19. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

És amugy ovuzeszttel vagy mikroszkóppal nézted?

Az a baj ezekkel a naptárokkal a neten, hogy ugye dátumok alapján dolgozik, ugyanakkor a szervezet meg soxor másként működik.

2008. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tüneteim:has szurka, szédülés cigizés után,rágcsi egész nap,nagyon álmos vagyok, de ez lehet hogy mástól van nem a baba?
2008. máj. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!