Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett a tüszőrepedés?

Mikor lehetett a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

azért érdekes, mert fájdalmat én 7én és főleg 8-án délután éreztem! Ha valaki tud, kérlek válaszoljatok!!


[link]


2012. okt. 9. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. nagyon korán csináltad az ovuteszteket. miért nem csinálsz akkor amikor érezted a fájdalmat? nekem pl akkor jelez pozitívat is!!! a gép szerint behúzta a görbét, de sokat voltatok együtt, hát az esélyt megadtátok, az tuti. Kevés a vérzésed, nem tudom rendben van e a sárgatesthormonod??? akkor van kevés vérzés. nézd tényleg beleadtatok apait anyait, ha fent marad a hőd és nem esik le újra akkor babás vagy. ha nem megy most feljebb akkor meg sajnos nem. szurkolok neked!
2012. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:-)) hát élvezet volt nemcsak a baba miatt, de nem hiszem hogy látni fogom belőle, nekem mensi 3, napján szokott leesni. Ami inkább zavar ebben a hónapban, hogy nem értem ezt a mai hőesést, akkor mi volt a múltkori, és miért most fájdogált a pocim. 4,5 hónapja vesztettem el babát, azért kezdtem el nézni, hogy minden rendben van-e, hogy esetleg pár hónap múlva el tudjam vinni a dokinak, ha addig sem sikerül. Szóval még mindig az lenne a kérdésem, hogy vajon lehetséges-e, hogy 2x esik le a hő, és 2x-ra van a tüszőrepedés?
2012. okt. 9. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!