Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég a 8 mm-es vastagságú...

Elég a 8 mm-es vastagságú méhnyálkahártya ahhoz, hogy sikerüljön teherbe esni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A ciklusom 14. napján voltam uh-on és a doki mondta,hogy 8 mm vastag a méhnyálkahártya,és a jobb oldali petefészekben 22 mm-es domináns tüsző látható,és tüszőrepedés előtt vagyok.Azt mondta,hogy aznap és másnap okvetlenül legyünk együtt a párommal,mert most sikerülnie kellene.Tényleg jók az eredmények ahhoz,hogy sikerüljön?Nem mintha kételkednék a doki szavában,csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2012. okt. 9. 13:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Elvileg a 8mm-es az már jó.:)Ahogy írták is...És azt ne felejtsük el,hogy beágyazódásig még vastagodik,ahogy a dokid is mondta.:)Úgyhogy várom,hogy mi lesz.:)
2012. okt. 12. 13:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia én is voltam mult honapban iuh-n azt mondta akkor a dokim aznap vagy másnap meg reped a tüszöm legyünk együtt igy is volt rá 11 napra pozit teszteltem nekünk sikerült bár nem sokáig örültünk mert mult hét csütörtökön el veszitetük 5hetesen..
2012. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom!:(És mit mondott a doki,mi az oka,hogy elveszítettétek?Van esetleg valami betegséged,vagy más miatt?
2012. okt. 12. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!