Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik.5 napja tesztelt...

9 napja késik.5 napja teszteltem de negatív lett. Mikor teszteljek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
két napja nyilal a hasam középen úgy érzem mintha meg akarna jönni. Baba lehet??? egyszer már volt hogy sokat késett
2008. máj. 19. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Netesztelj szerintem várd meg hogy megjön-e és egy hét múlva teszt, de addig jelentkezz be orvoshoz. elvileg már kikellene mutatnia mindenképp. Nem hiszem hogy most terhesség lenne, de nincs kizárva, reméljük mégis.
2008. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy pár nap múlva tesztelj újra. Lehet baba:) Majd írj, hogy mi volt:)
2008. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből teszteltél? Amúgy a második hozzászóló vagyok.
2008. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
délután teszteltem
2008. máj. 19. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
A reggeli első vizeletből teszt sokkal megbízhatóbb eredményt mutat:) Kővetkező tesztelést feltétlenül, akkor végezd el! És ha nem jön meg és a következő is negatív eredményt mutat, akkor is irány a doki!!!
2008. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes én ugyan igy voltam mint te csak 20 napot késett elmentem orvoshoz aztán azt mondta hogy ha terhes lennék akkor biztos hogy ki mutatta volna !!!Ráadásul én tesztet csináltam ha a 2-dik is negativ akkor tuti nem vagy az!!!!!
2008. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 tesztet csináltam !!! Bocsi csak rosszul irtam!!!
2008. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem ma 7 napja késik.Volt a multhéten hasszurka,cici fájdalom,de 3 tesztem -.ma voltam orvosnál,nem vizsált meg azt mondta várjunk péntekig akkor vértvesznek,mert onnan hamarabb kilehet mutatni ,mint a tesztből.,hogy van-e baba.Menj el te is,mert rossz ez a bizonytalanság.
2008. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!