Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jönnek az első jelek ha...

Mikor jönnek az első jelek ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk,3. hónapja nem szedek tablettát, mikor abba hagytam 2 hónappal utánna jött meg először. Most 2hete késik, de nem merem beleélni magam, Mikor lehet felfedezni az első jeleket?
2008. máj. 19. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ha már két hete késik akkor már kéne lenni tünetnek is reggeli hányinger fáradság gyakori vizelési inger legalábbis nekem ezek megvoltak ilyenkor már.Ha gondolod tesztelj is eggyet szoritok neked 20 hetes kismama
2008. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem legelőször a melleim fájtak, aztán fáradt és álmos vagyok már, néha szédülök és sokat járok pisilni!


Szorítok!

6 hetes kismama

2008. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 hetes kismama vagyok és ugyanazok a tüneteim voltak és vannak mint az előttem válaszolónak! :)
2008. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!