Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szúr a jobb oldali...

Miért szúr a jobb oldali petefészkem?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt múlt el a mensim és azóta rettenetesen szúr a petefészkem szedtem clostit az előző hónapban és az azelőttiben is!Volt is peteérésem mert nézték uh.Azért vagyok megijedve mert tavaly októberben műtöttek cisztára és félek hogy ez is az lesz de én már nem akarok több mütétet.3 éve próbálkozunk már.Csütörtökön lesz petevezetég átjárhatósági vizsgálatom.
2008. máj. 19. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor mielőtt megcsinálnák az átjárhatóságit, jelezd a dokinak a problémát és rögtön meg is tudja akkor kukkantani ultrahanggal. Lehet, hogy vmi kis gyulladás és úgy tudom abban az esetben nem is csinálják meg a hsg-t
2008. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!