Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúró, bökködő fájdalom az...

Szúró, bökködő fájdalom az első naptól számított 21. napon, ez két napig tartott. Mellette tojásfehérjés folyás! Mi lehet ez? Lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
Második hónapja próbálkozunk még csak de szretnénk nagyon babát, ilyet még nem éreztem, segítsetek légyszi!A hőmérőzéssel, még nem foglalkoztam....
2009. aug. 5. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem babás vagy.

Nekem ezek a tünetek voltak, és még hányinger is. De ma mégis megjött:((

2009. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez peteérés tünete nálam.
2009. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez peteérés, most húzzatok bele és legyetek együtt a pároddal még ma! Egyébként a szakirodalom szerint 2 naponta ajánlatos összebújni babaprojekt idején.
2009. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: innentől számítva kb. 14 nap múlva nem kell megjönnie. hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?
2009. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!