Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teákat igyak? Valakinek...

Milyen teákat igyak? Valakinek használt már a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Ma sajnos 41 napra megjött.A teszt nem véletlenül volt negativ szombaton.Nem tudom mitöl késhetett ennyit?Nem szokot.Milyen teákat igyak és mikor?
2009. aug. 5. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Szépen sétálj el a drogériába, vegyél cickafark teát. Napi 1-2 csészével igyál, pl. reggel-este, apró kortyokban. Mérd a hőmérsékletedet, és ha a peteérés/tüszőrepedés megvolt, akkor válts palástfű teára, szintén napi 2 csésze ajánlott belőle. A hatásairól itt is, és általában a neten is nagyon sok mindent olvashatsz. Van, akinek nem jött be, nekem igen. Szépen karbantartja a ciklusom hosszát.
2009. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még sosem mértem a hömet.Mikor van peteérés?
2009. aug. 5. 09:26
 3/10 anonim ***** válasza:

[link] Olvasd végig.


Többféle módszer van az ovuláció megállapítására.


1) LH teszt, ez a legegsszerűbb és legdrágább, de előre tudod, hogy másnap fogsz ovulálni.


2) hőgörbe vezetése. Amelyik nap elkezd felfelé futni a hőd és fenn is marad, az az ovulációd napja. De hőgörbéből mindig csak utólag lehet meghatározni a napot, előre ritkán.


3) nyák. Ha tojásfehérje-szerű a nyákod, akkor kell babáért szeretkezni, egészen addig, amíg van. Ovu után hirtelen "kiszáradás" vanb, eltűnik a tojásfehérje-szerű nyák, és sűrűbb, krémesebb, ragadósabb lesz.


4) abból tudhatod, hogy már MEGVOLT az ovulációd, ha felnyúlsz tiszta kézzel, megtapogatod a méhnyakadat. ha kemény, akkor megvolt. de ehhez gyakorlat és tapasztalat kell, több hónapon keresztül kell magadat figyelned, hogy észrevedd a küénbségeket, a változásokat.


Olvasd el a fenti linket! Minden kérdésedre választ kapsz belőle.


http:/www.ciklus.hu Itt tudsz ingyenesen hőgörbét vezetni. Be is szokta húzni, hogy mikor van/volt ovuláció, de ez a funkció eléggé pontatlan szokott lenni.

2009. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja, a lényeg lemaradt. A legtöbb nőnek a cikluzsa 14. napján van (28 napos ciklus esetén). de ez nem szentírás. nekem pl szintén 28 napos ciklusnál a 16. napon van, az egyik barátnőm a 9. napon esett teherbe és így tovább.
2009. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ovuláció általában a következő menstruáció előtt 14 nappal van.
2009. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A cickáról és a palástról annyit tudok mondani, hogy 1 hónapig ittam, gyönyörű volt a görbém a ciklusban viszont már nem jött meg, mert babás maradtam :-)

5+5 hetes

2009. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik a menstruáciom akkor kezdjem el a teát inni,vagy már most elkezdhetem?
2009. aug. 5. 10:44
 8/10 anonim ***** válasza:
A vérzés első napjától lehet inni cickát.
2009. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor megpróbálom hátha nekem is használni fog.
2009. aug. 5. 11:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ittam a cickát és utána a palástfüvet és elsőre sikerült teherbe esnem. sajnos nem maradt meg a baba, de más ok miatt. szerintem nagyon hasznosak!
2009. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!