Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nappal a menstruáció előtt...

2 nappal a menstruáció előtt már mutathat pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés
Valakinek már kimutatta ilyenkor vagy csak a kimaradt menstruáció napján érdemes tesztelni,
2008. máj. 19. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
mindegy mikor tesztelsz igazábol. a teszt a hcg szintet mutatja ki ami ha sejtosztódás van a szervezetedben keletkezik vagy is a beágyazódástól a megtermékenyített sejt mindig nö. a teszt kb a beágyazódástol számítva 1-2 hétre mutatja ki a terheséget. de a megtermékenyülés és a beágyazódás között akár 1 hét is lehet. mivel minden petesejt megtapad de a nem megtermékenyültek leválnak és mestruáció lesz. szóval ha nem válik le akkor lehetséges hogy beágyazódott már és növekszik vagy is a hcg szint is nö és a teszt csikozódik.
2008. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól is függ milyen tesztet veszel! Nekem a nem várt mensi előtt egy nappal reggeli első vizeletből a Clearblue kimatatta a babát! De pl a Lilly még egy nappal a mensi elmaradása utána sem mutatta ki, pedig azt is reggeli elsőből csinátam!

2008. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a nem várt mensi napján már kimutatta a pozitívat és ráadásul délután!!!(20-as érzékenységű teszt)


Sok sikert

2008. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!