Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt probálkoztun...

Menstruáció előtt probálkoztunk,4napja késik, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szom-Vas-Hé napokon mindent beleadtunk,bár ,,ugysem fog sikerülni,, alapon,mivel hétfőre vártam a menstruációm,de azóta is késik,bal oldali petefészekbe szúró érzést(nem görcsöl) észleltem éjjel is,ma is párszor,illetve ha jóllakok hányingerem van.Mikor érdemes tesztet csinálni?Mit szóltok ehhez? :)))Reménykedhetek,hogy sikerült?
2012. okt. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem folyton halványat mutat a tesztem, de pozitív. Én most vagyok a menstruáció után 7 nappal. Azt mondják, hogy min. 12 nap kell a megtermékenyüléstől, hogy a teszt kimutassa. Biztos nem lehet, hogy előtte is együtt voltatok?

Amúgy van akinek később van peteérése.

Próbálj meg egy tesztet csinálni, de 10-est, érzékenyt. Ha negatív és még mindig nem jön meg, akkor rá 3 napra újra. Reggeliből tesztelj, hiába van ráírva, hogy mindegy mikori vizelet!


Szorítok!

2012. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korábban nem voltunk együtt,mert külföldön dolgozik a párom :) de nagyon szeretnénk babát :) már izgulok,muszaly tesztet vennem,remélem holnap sikerül is :)
2012. okt. 4. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Teszt még korai, minimum 10 nappal, de inkább 14 nappal az aktus után mutat bármit is.
2012. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!