Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés idején mindennap...

Ha peteérés idején mindennap szexelek az jo?

Figyelt kérdés
mert már mindenfélét halottam hogy jo . meg hogy nemjo aztis. most nemtudom. de ha mindennap akkor azért agodom hogy mivan ha nemjo mindennap a sparma miatt ,de ha meg 2 naponta akkor meg azért hogy lehet hogy lemaradtam a peteérésről. clostit szedek .vagyis szedtem szoval kicsit izgulok hogy most sikerül e mert m,ár 18 honapja probálkozunk és már lelekileg nemtudom meddig birom ha most sem sikerül
2008. máj. 18. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi mindennap probalkoztunk es bejott!Nem teljesen igaz a sperma dolog,igaz hogy kevesebb lessz mar a 3dik nap uatan..de attol ugyan olyan egeszseges sperma kerulhet be..
2008. máj. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!