Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Remélem nem...

Mi lehet a gond? Remélem nem valami ciszta

Figyelt kérdés
sziasztok!1 hete késik,ma teszteltem nem első vizeletből negatív lett(gabriell) ezelőtt 2 nappal megint teszteltem az is negatív lett,a hasam fájdogál,hányinger 3 napja jelentkezik,fáradékony vagyok és hisztis!szerintetek ez minek az előjele?remélem nem ciszta!
2012. okt. 2. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
orvos megmondja,mert lehet összetettebb probléma
2012. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de járt már így valaki?
2012. okt. 2. 10:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, most egy cipőben járunk, nálam is ez van. keddtől-péntekig kellett volna megjönnie (vagyis nem megjönnie) és még mindig semmi. Annyit érzek már egy hete, hogy a melleim szét akarnak robbanni, és néha, főleg, ha járkálok görcsölget a hasam, de van, hogy egyáltalán nem. 3 negatív tesztem van, ebből egy reggeli pisiből. 2 gabriel, és egy romed. Gondoltam csinálok egy másik félét is. Fogalmam sincs már, hogy mi lehet, de ha nincs baba, legalább jöjjön már meg, mert ez annyira bosszant. Ti is babát szeretnétek?
2012. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is, nekem már 8 napja késik utoljára 2 napja csináltam tesztet negatív.
2012. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok. :) És hogy vagy? Észrevettél esetleg magadon valamit?
2012. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
holnap megyek orvoshoz hát rem nem ciszta vagy vmi komoly:S
2012. okt. 2. 19:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Majd megírnád, hogy mi volt? Csak mivel nálunk is ez van. Nagyon kösszi! :) Szorítok, hogy ne legyen gond.
2012. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
holnap megyek orvoshoz de online nőgyógyász azt írta nekem h.cysta meg betegség kizárt:)
2012. okt. 2. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Húhha...akkor ez jól indul. :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Akkor drukkoljunk, hogy baba legyen, vagy egy baba "kezdemény"? :)
2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
bízom benne nagyon!!!:)
2012. okt. 2. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!