Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több folyásom volt ma. Fehér...

Több folyásom volt ma. Fehér krémes folyás. Lehet peteérésem? Ez a 9. napom és clostit szedtem

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.Attól is függ,hány napos a ciklusod.
2008. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet
2008. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki clostyt szed legyen már otthon ovu tesztje!!! Mi nem tudjuk neked mikor van pé-d. Szerintem minden másnap legyetek együtt. Ha hüvelyen át alkalmazod a clostit attól i s lehet a folyás. A closti kb 28-29 napos ciklusokat állít be és a 12. nap környékére intézi a peteérést. Nekem a 70-100 napos ciklusaim állította be. Ezért kell mensi után x nappal elkezdeni, mert ahhoz képest segíti a peteérést. Lehet, hogy neked gyorsan hatott, vagy most ma closty nélkül is lennepé-d.
2008. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló:ezt az ovutesztet úgy irtad,mintha ez olyan kézenfekvő volna!a doki nekem azt mondta ne vegyek!úgyhogy aki clostit szed,bizony nem kell mindig ovu tesztet tartson otthon!
2008. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én a 12.nap megyek ultrahangra hogy van e pém. de azért kérdeztem hogy most lehet e
2008. máj. 18. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!