Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 6. -án jött meg elvileg ma...

Ha 6. -án jött meg elvileg ma már van pém. Ha ma 1-ütt leszünk lehet összejön a babóka?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nembisztos. mert honnan tudod hogy van e peteérésed,vagy nincs e elzárodva a petevezetéked?
2008. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja de nem érzek semmit kicsit folyok ennyi. Mondjuk én soha menzi alatt előtt után nem érzek semmit nem fáj semmim, csak mióta a gyógyszert szedtem de mióta abbahgytam azóta sincs görcsöm meg ilyenek.
2008. máj. 18. 17:54
 3/7 A kérdező kommentje:
múlt hónapban volt azt érzetem mintha lázas lettem volna reggel de most nem érzek semmit de a 12. napon vagyok ELVILEG kéne lennie.
2008. máj. 18. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem azlenne a legjobb ha hődet mérnéd vagy lh tesztet vennél.
2008. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összejöhet, de semmit ne vegyél 100%-ra. Mi erősen pozitív lh-tesztnél együtt voltunk, és nem jött össze mégsem. Persze esély mindig van rá. Drukkolok!
2008. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lh teszt segíthet, hogy meghatározd a peteérést pontosabban, de ha van peteérésn

NEM csak a LEGERŐSEBB jelzésű napon kell együtt lenni. Legjobb kb 3-4 napig éjjeli partyt rendezni.Ha gondolod, hogy ma van akkor hajrá...Az egyik válaszolónak pedig mondanám:: Miért lenne szegénynek elzáródva a petevezetékje?? Ennyi erővel mindenkinek ellehet éppen.Azt majd megállapítja a doki, ha úgy van, de remélhető nem kerül ilyenre sor.Nem kell minden probálkozó emberre rátukmálni olyan betegséget ami, neki nincs is, legalábbis nem utalt rá. Remélem nem ijesztgetsz mást!! Ennyiből mondhattad volna neki, mivan ha neki nincs is peteérése.

2008. máj. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy megvédesz meg másokat is :) Ez jól esett mert mindig attól félek, hogy mi van ha nem is lehet gyerekem :( szép napot
2008. máj. 19. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!