Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítseket! Gabriel-el tesztel...

Segítseket! Gabriel-el teszteltem reggel, a második csík nagyon halvány, nem is piros inkább szürkés de jóllátható. Most ez +, -?

Figyelt kérdés
Ma 1 hete késik...
2009. aug. 4. 09:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos.Deaz utolsó pár mensim: május.1-6,június 3-8,július 1-6.
2009. aug. 4. 10:14
 12/18 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ilyenkor lát-e már valamit a doki, de talán a petezsákot igen!

holnap tesztelj reggel egy másikkal!

vagy, ha nagyon nem bírod ki menj most el egy másikért, de ne Gabriellt vegyél és írd meg, hogy mi lett!

2009. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezért szeretem az egyszerű, papírcsíkos teszteket, Azoknál nem fordulhat elő, hogy kevés vizeletet csepegtetek rá, mint a tesztkazettásoknál. Egészen addig lógatom bele a pohárba (természetesen a maximum vonal fölé nem és a vizelet), amíg nem látom, hogy egészen a kontroll vonalig felszívódik a nedvesség, és kialakul a tesztcsík. Utána meg várom, hogy jönnön a második csík - de ez eddig még csak az ovutesztjeimen történt meg. :-(
2009. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én egy hete tudom, hogy babás vagyok, és mániákusan tesztelgettem.

Minden tesztem határozott pozi lett.

Medi-Lab, Walentin, HCG-line, Discolor, Medi-Preg............de a Gabriel kicsinált. Egyből kijött a két csík, már szinte a csepegtetésnél, de a kontrollcsíknál jóval halványabb volt. Teljesenk kétségbeestem, hogy ürül a szervezetemből a HCG. Aztán megnyugtattak, és megnyugtatott egy újbóli teszt. Nincs semmi baj.

És a tanulság, hogy nem szabad eszetlenül tesztelgetni.

viszont a gabrielről megvan a véleményem. Utálom, mert megijesztett.

Kivánom, hogy neked is csak ez legyen a gond.

2009. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A lyliről is ugyanezt hallottam.Ezért próbáltam a Gabrielt.Lehet,hogy márma elmegyekorvoshoz hátha látmár legalább megvastogott nyálkahártyát.
2009. aug. 4. 10:53
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem a Cleubreul nagyon jó volt, rögtön jött ki a csík rajta.(Bocsi nem tudom, hogy hogyan is kell leírni) De gondolom tudod melyikre gondolok.

Sok sikert neked!

2009. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is szürke volt és nem volt baba. Talán csak a helyet mutatta ahol ha minden jól megy megjelenik a 2. csík ami halvány rózsaszín.Remélem nálad más a helyzet.Drukkolok!!!
2009. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi.Azóta voltam orvosnál azt mondta szerinte koraterhességem lehet.
2009. aug. 6. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!