Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől késhet ennyit a menstruá...

Mitől késhet ennyit a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hete nem jött meg. Teszt negatív, nem voltam és nem is vagyok fel fázva, nem vagyok beteg!!!

2012. szept. 29. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, így "vaktában lövöldözni" nincs értelme...
2012. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szerinted mitől késhet ennyit?
2012. szept. 29. 09:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha tuti hogy nem vagyok terhes mi más baj lehet?
2012. szept. 29. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenféle túlzás nélkül bármitől késhet. Egy nő élete során 30-40 éven át menstruál. Ennyi idő alatt gyakorlatilag mindenkivel megeshet, hogy nem terhes mégis sokat késik. Valamiért ez a ciklus nem úgy alakult mint a többi, igazából csak akkor kóros a dolog ha valakinek rendszeresen sokat késik vagy nagyon össze-vissza menstruál valaki.
2012. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hormonális probléma, ciszta, más betegség, vagy stressz, vagy a "görcsös babavárás", már ha fennáll ilyen Nálad.

Sok oka lehet, ezért írtam, hogy nem érdemes agyalni, hanem meg kell nézetni, hogy ne izgulj feleslegesen.

2012. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Illetve terhesség. Mert attól, hogy nem mutatja ki a teszt attól még lehetsz babás. Vannak fals negatív eredmény de persze ennyi késés után már valószínűleg már mutatnia kellene.
2012. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!