Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. napja húz a hasam, olykor...

2. napja húz a hasam, olykor egész hüvelyig és olyan érzésem van, mintha belülről csiklandoznák is a hasam - nem kellemes érzés, inkább diszkomfortszerű. Beágyazódás vagy mensi előjel?

Figyelt kérdés
Tudom sokszor sokan kérdeznek arról, hogy a beágyazódást lehet-e érezni. Dehát már csak ilyenek vagyunk, ha babát szeretnénk. 2. napja húz a hasam, olykor egész hüvelyig és olyan érzésem van, mintha belülről csiklandoznák is a hasam - nem kellemes érzés, inkább diszkomfortszerű. És nem, nem ettem össze semmit, tehát arra sem foghatom. 4-5 nap mulva kellene nem megjönni. Volt már vkinek hasonló jellegű érzése? Mire gondoljak?
2008. máj. 17. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ez is az is. Gondolom ezzel nem segítettem. Viszont olvasgattam, kérdeztem erről én is itt, és olyan válaszokat kaptam, hogy volt nekik "mindjárt megjön" érzésük meg hasfeszülés, de csak a kimaradt mensi után. Nekem eddig ez a fura érzés mindig a mensit jelentette, de mindenkinek másképp reagál a hormonváltozásokra a szervezete. Szorítok!
2008. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia nekem már 5 babucink volt igaz hogy csak kettő maradt meg de mindegyiknél ugynilyen érzésem volt.

szorítok

2008. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megvárom mi lesz.

Ma már rendben a pocim, úgyhogy tényleg bármi lehet. Csak nyilván ha az ember vágyik már a babára sokmindent előjelnek tekint.

2008. máj. 18. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!