Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg babát szeretnék? -...

Tényleg babát szeretnék? - egy ideje próbálkozunk

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ideje szeretnénk babát a férjemmel, de sajnos még nem jött össze. Több oka is volt, hormoneltérések, cisztaműtét, stb. Nagyon szeretnék már egy picit, de ahogy telik az idő, kezdek elbizonytalanodni. Nem tudom eldönteni, tényleg akarom-e vagy csak egy teljesítendő feladat lett az egész. A családban több pici is van, velük jól kijövök, a férjem és köztem is minden rendben.

Engem meg az foglakoztat, mi van, ha csak muszájból akarom és nem lenne türelmem hozzá? Más is gondolkozott már ezen?


2012. szept. 28. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy hárítasz (önvédelemből), vagy belefáradtál a dologba. Nem is baj, ha egy időre kicsit feladjátok, ki tudja ...

Mi is régóta küzdünk, több mint két éve. Nekem inkább az fordul meg a fejemben, hogy azért nem sikerül, mert nem érdemeljük meg. De ez az alacsony önértékelésemnek is köszönhető, és ennek a meddőség nem tesz jót. Ugyanakkor sokaknak összejön egyből, akik nem is örülnek neki.

2012. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Bennem is sokszor felmerül ez a kérdés. Ugyanakkor rájövök, ez csak akkor jön elő ha elfáradtam. Vagy belefáradtam....pár dologba.


Aztán mindig rájövök, nem tudom elképzelni az életem gyerekek család és férj nélkül. De úgy, hogy a MI családunk, gyermekeink stb. Akárhogy gondolkozok, rájövök boldogság csak mellettük van, pedig még nincs gyermekem!

2012. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!