Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio kesese? Lehet...

Nma kérdése:

Menstruacio kesese? Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sept 24-re vartam de nem jott meg igaz sosem pontos a mensim de most az a kulonos hogy pici barna folyasom van es mar vagy 3 napja ugyanugy faj a hasam mintha megjonne. Nekem mikor mar kezd fajni a hasam mar meg is jon de most a barnazason kivul semmi. Lehet hogy terhesseg?

Csak az a baj hogy macrimor huvelykupot hasznaltam az orvosom tanacsara amin azt olvastam hogy nem szabad terhesseg alatt szedni. Mi van akkor hogyha mar terhes voltam mikor a huvelykupot hasznaltam? Volt e valaki kozuletek aki mikor teherbe esett olyan gyogyszert szedett amit nem lett volna szabad, lett-e valami baja a babanak? Az egyik site-on azt olvastam hogy az elso hetekben meg nincs oszefugges a magzat es az anya kozt tehat hogyha csak a terhesseg elejen szeded azt a bizonyos gyogyszert akkor a gyereknek semmi baja nem lesz. Igaz ez?



2012. szept. 26. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány nap volt ami a leghosszabb volt a ciklusod?

Nem írtad, hogy mire szedted a kúpot de az a betegség is bezavarhtja ám a ciklusod.

Az én orvosom azt mondja, hogy ennyire korai szakban ha netalántán olyant csinál az ember ami elméletileg nem lenne szabad két dolog történhet.

1 elvetélsz de akkor valószínűleg amúgy is megtörténne, hiszen nem élet képes a magzat.

2 Végig megy a terhesség és minden gond nélkül megszületik.

2012. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van én is ezt olvastam, hogy még őssejtekből áll, semmi baj nem lehet, vagy ha igen, ettől független.
2012. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, az elso valaszolonak irom hogy a ciklusom soha sem pontos de a legutobbi 37 napos volt azelott sajnos sosem neztem de ilyen hosszu nem hiszem hogy lett volna mint most es az az erdekes hogy szombattol minden tunetem meg van epp ugy mintha megjonne de megsem semmi, ma mar alig faj a hasam tehat a tunetek is alabbhagytak. A kupot gombasodasra szedtem ami nem hiszem hogy bezavart volna.
2012. szept. 27. 06:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Első válaszoló vagyok. De a gombásodás is betud zavarni a ciklusba bár kívánom, hogy ne ezért késsen. Viszont én várnék a hét végéig és akkor tesztelnék ha addig nem jönne meg hétfőn reggeli első vizeletből.

Viszont ne aggódj mert a gombásodás a terhesség során gyakran előfordul és hüvelykúppal szokták kezelni és mivel az helyileg hat ha terhes is lennél akkor sem fog gondot okozni. Kell még kontrollra visszamenned?

Szorítok neked.

Bár én múlt hónapban barnáztam 3 napig és sajnos meg is jött a negyedik nap végére.

2012. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En is ugy gondoltam hogy hetfon fogok tesztelni majd kiderul hogy mi van velem koszi a valaszt.
2012. szept. 27. 08:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Remélem azért megírod, hogy mi lesz veled. egy a drukk. :)
2012. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!