Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1csik vagy 2 csik? Medi lab...

1csik vagy 2 csik? Medi lab 25-ös teszt

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 24. 16:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
A negatív tesztes válaszokról annyit, hogy az első pár fotón tényleg nem látszik semmi. Te kérdeztél, mi válaszoltunk. Vagy nem ezért tetted fel a kérdést? E helyett a temérdek teszt és felesleges kérdés helyett érdemes lett volna egy tesztet végezni a nemvárt napján, az elsőre egyértelmű lett volna. Azért gratula!
2012. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

csak aki negativnak irta ime a tegnapi és a ma reggeli tesztem:-)


[link]

[link]

2012. szept. 30. 10:33
 33/36 anonim ***** válasza:

Tök jól látszik a két csík. :)

Remélem jövőhéten én is ilyet tesztelek majd. :)

2012. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
ugy legyen utolso!:)nagy a boldogság hogy az elsö honapban össze is jött hálás vagyok a sorsnak december ota erre vártunk:)
2012. szept. 30. 10:58
 35/36 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!

Megkérdezhetem, hogy milyen teszttel teszteltél?

Melyik volt az első amelyik ilyen korán kimutatta? Nekem elméletileg 1illetve 4dike között nem várom. Érdekelne melyiket lenne érdemes megvenni,hogy negyedike reggelén megcsináljam.

2012. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
elször neten vettem egyet a fastes oldalon az 10es volt 10dpo már ki mutata a terheséget aztán gabrielt vettem ö nem volt annyira erös ezek meg medi kab teszt 13dpo-n már nagyon szépen mutatta a terheséget:-)
2012. szept. 30. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!