Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor ha bekerül az...

Peteéréskor ha bekerül az előváladék tuti a terhesség?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretkezünk kb 2hete és nemvagyok biztos de lehet hogy akkor volt peteérésem.A gumi kiszakadt így bekerült az előváladék..ha tényleg ovulációkor volt akkor tuti a terhesség?:\\\\
2009. aug. 1. 17:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Be ne vedd a gyógyszert! Isten ments! Tönkretennéd a hormonrendszered, mert itt sok nőnek (akiket másrészről tényleg szívből sajnálok) nem jön össze a baba és haragszanak az egész világra? Én is haragudnék a helyükben, megértem őket, de annak az esélye, hogy te terhes vagy, majdnem a nullával egyenlő, ezek a 72 órás gyógyszerek nem ajánlottak ilyen esetben, volt akinek cisztát okozott, a ciszta meg álpozitív teszteket, utána lehet menni pszichiáterhez, amíg ki nem derül, hogy mi is a gond. Nem kell a tabletta, az óvszereknél ilyen előfordul, nem is olyan ritkán. A többsége síkosítóval és talán még spermiciddel is be van vonva, ami megöli a spermát. Nem kell félned, nem leszel terhes, igaza volt, aki azt írta ne vedd be. Hallgass rám, nem akarok rosszat.
2009. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jah és milyen vetélőtablettát mondasz? Tehát, ha már 2 hete volt, akkor nem is gondolhattál 72 órásra, vetélőszer Magyarországon pedig nem használható. Az eszedbe se jusson, hogy most veszed be a 72 órásat, csak ezt az előbbi hozzászólásomba nem írtam oda. Nem lesz gond, nyugodj meg és meg fog jönni :)
2009. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha meg fog. De az is lehet hogy nem fog.
2009. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem fog... Miért ne jönne meg? Meg fog neki jönni...aki mást mondd, az nem jól tudja...
2009. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
-d *mond bocsi
2009. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
huh..kicsit megnyugodtam köszönöm! majd írok ha megjött :)
2009. aug. 2. 18:13
 17/21 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy megjön, de olvasgatni fogom, hogy mikor írsz. :) Mikor kell megjönnie?
2009. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
hát valahogy most negyedike környékén :)
2009. aug. 3. 03:29
 19/21 anonim ***** válasza:
Na akkor figyelgetni fogom, hogy mikor írsz :):) Biztosan megjön :):)
2009. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
megjött :))) ma reggel. pont a barátokkal sátraztunk és ahogy hazaértem észrevettem hoogy megjött..huhhh nagyon köszönöm ezt a sok nyugtatást :)) mostmár vigyázni fogunk. köszönöm:)
2009. aug. 6. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!