Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 04. 25-én jött meg utoljára,...

04. 25-én jött meg utoljára, 8 napig tartott, 05. 05-én PG/53 peteérést mutatott, naptár szerint 05. 09-én lett volna peteérésem. 05. 06-án és 13-án együtt voltunk a Párommal. Van esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
04.25-én jött meg utoljára,8 napig tartott, 05. 05-én PG/53 peteérést mutatott, naptár szerint 05. 09-én lett volna peteérésem. 05. 06-án és 13-án együtt voltunk a Párommal, a hét elején gyenge alhasi fájdalmaim voltak, de semmi egyéb tünetem nincs. Lehetek így terhes? 23-án nagyon nem kéne megjönnie
2008. máj. 16. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Hamár van észlelhető pé-d akkor jobban rákell gyúrni. Akár 5 napig mindennap. ha 5.-én volt pé-d akkor a 6.-a még jó lehet. Ha 9.-én akkor a 13.-a már mindegy, mert a petesejt addigra 'tönkremegy' visszafejlődik a sárgatesthormon és megkezd kiürülni. Ha nem jön meg tesztelj, de ha igen , akkor legközelebb többet legyetek együtt.
2008. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!