Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy nem a...

Előfordulhat, hogy nem a peteérés környékén fogant a baba, hanem később, mondjuk 6-7 nappal a peteérés után?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hinném, mert az érett petesejt csak 24 óráig életképes.
2008. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha később volt ebben a ciklusban a peteérésed akkor lehet.
2008. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt kérdezte, 6-7 nappal a peteérés után...
2008. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha biztosan tudod hogy mikor volt peteérés akkor csak azokon a napokon lehet.
2008. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem mondta a dokim hogy egy ciklus alatt lehet néha kosza peteérés is van egy igazi, meg van gyengébb az lehetett később, de mivel nézed a peteérést? szedsz gyógyszert ?
2008. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem néztem a peteérést, a ciklusom mindig 28 napos, ahhoz számítottam ki utólag, hogy mikor lehetett a fogantatás. Nem szedek semmit, tegnap voltam dokinál is. Elvileg 6,5 hetes lehetek a peteérést figyelembe véve, ha ott estem teherbe, de a doki azt mondta, szte még csak 4 hetes lehetek. Ezért nem értettem.
2008. máj. 16. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
most már egyértelműbb. a doki mindig a mért adatok alapján állapítja meg a kort. Majd alakul, de ha tudod mikor volt az utolsó mensi, onnan számold a terhességet, a baba mindig 2 héttel fiatalabb.ha 6 hetes vagy a baba 4 hetes.Ez teljesen normális.
2008. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok, akkor nem aggódom. Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!