Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után vagyok 12...

Inszemináció után vagyok 12 nappal. Mikor tesztelhetek? Már nagyon izgulok.7. napon volt egy kicsi barnázásom.

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10-es teszt reggeli pisiből akár már mutathatja, de ha biztosra akarsz menni akkor várd meg a nemvárt napját.
2012. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! Szerintem is esélyes, hogy reggeli pisiből már kimutatHATja.
2012. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem szept. 7-én volt az inszemem, de sajna nem túl jó esélyekkel...!Után 2 napal elkezdet fájni a a hasam, mensi érzés, ami azóta is tart....nem erős görcsök csak érzem, h mindjárt megjön! Sajna az elsőnél is így volt....! Én még várok 2 napot, a teszttel!kb. pénteken csinálom meg! Sok sikert Neked!
2012. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még 2 napot várjál
2012. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.! Miért írtad, hogy nem jó eséllyel volt meg a 2. inszeminációd?

Én is érzem a mensis görcsöket, de én mindig szoktam peteéréstől mensiig.

Szorítok neked! Én szombaton reggel fogok tesztelni!!!

2012. szept. 19. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly január 5-én volt az inszemem és 18-án délután! 2-kor teszteltem pozitívat!!:) Az eredménye a kislányom éppen alszik, most volt a szülinapja! Ja, és első inszem volt. (Most készülünk egy újabbra, tesót szeretnénk)
2012. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15:26-os nak!:) Végre egy nő, akinek mensifájdalma van, pé-től amíg meg nem jön! :) Ha nem is éppen akkortól, de bő 1 héttel előtte már elkezdem érezni ezt az érzést...a dokik semmit nem mondanak rá, vagy csak annyit h a hormonok! :(

Azért nem sok eséllyel indultam az inszemen, mert nekem a jobb p.vezetőm zárt, és azon az oldalon volt egy domináns, 18-as tüszőm,az inszem előtt 2 nappal..a balban peig egy 15-ös, ami nem biztos, h be tudott érni, vagy meg tudott repedni! Ha fordítva lett vna, akkor jobban reménykednék...!sajna ezután lombik, ha nem sikerült, mert már nagyon öreg vagyok!:) de csak a személyim szerint!:)

2012. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma reggel pozitív lett a tesztem!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 22. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!Tudom, milyen jó érzés!:)Vigyázz magadra/magatokra!
2012. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!