Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás 7-12 nap között...

A beágyazódás 7-12 nap között megy végbe? Már a 7. nappal elkezd termelődni a hcg, de jelentősen csak a beágyazódás befejezésével tehát a 12. nap után ugrik meg a hcg a vizeletben.

Figyelt kérdés
Ha valaki ebben a bizonyos időszakban (7-12 nap) folyamatosan tesztel, és nagyon halványan pozit mutat a teszt, akkor azért rendben van az hogy minden teszt ugyan olyan halovány ebben az időszakban, mert a valós erősödést csak a beágyazódás befejeztével lehet majd tapasztalni?
2012. szept. 17. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges még ilyen korán tesztelni, mert még valószínűleg a legtöbb teszt negatív és sajna az sem biztos, hogy megmarad a baba... :S Amúgy sem ugyanolyan minden teszt, mivel különböző érzékenységűek és minőségűek, így van amelyik hamarabb mutatja, van amelyik később, van amelyik halványabb, van amelyik erősebb. Simán van, hogy egy "gagyibb" 10-es érzékenységű teszt még halvány, vagy semmit nem mutat, de egy jobb minőségű 25-ös már erősebben látszódik. Szóval erre nem lehet adni. Én amúgy is úgy voltam vele, hogy mikor már gondoltam, hogy mutathat valamit (menzi körül), akkor teszteltem. Első terhességemnél menzi kimaradása után, teljesen erős volt, így nem is csináltam többet, mentem dokihoz. A másodiknál teszteltem menzi előtti napon, semmit nem mutatott, csak utána 2 nappal nagyon-nagyon halványan (aktus után 14 nappal). Emiatt csináltam 2 nap múlva még egyet, ami már erős volt. Többet nem csináltam.
2012. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia, én a nem várt napján teszteltem reggeli első vizeletből, ami ugyan halvány volt, de egyértelmű, két nap múlva már erősebb lett a csík és ma reggel - tehát egy héttel a nem várt után - már gyakorlatilag hamarabb jött a ki a tesztcsík, mint a kontrollcsík :-) és kb. azonnal látszott, két hónappal ezelőtt sajnos nem erősödtek a tesztjeimen a csíkok, még egy hét után sem, sajnos nem is maradt meg a baba, mondjuk akkor még nem gondoltam rá, hogy ez nem jót jelent, ezt csak tapasztalatként írom, nem azért mert nálad is ez lenne a helyzet!
2012. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
második vagyok: és egyetértek az első hozzászólóval, nem érdemes ilyen korán tesztelni, próbálj meg várni a menzeszed napjáig, én is alig bírtam ki, de erőt vettem magamon :-)
2012. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat.....a türelmem sajnos véges 12 év után:(
2012. szept. 17. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
12 éve vártok a babára? Ó te szegény... :( Kivizsgáláson voltatok már? Szívből kívánom, hogy mihamarabb teljesüljön az álmod!!!!
2012. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen 12 éve várjuk a csodát!Akkor volt az első méhenkívüli terhességem,majd néhány év múlva egy korai vetélésem,majd megint egy méhenkívüli,és végül eddig 6 sikertelen lombik.Most vagyok a 7. lombik közepén,ezért tesztelek folyamatosan......

Remélem azért bizakodásra ad okot hogy 3 nagyon halovány pozi tesztem van.....

2012. szept. 17. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Jajj.... akkor nagyon-nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!!! :D Írd majd meg, hogy mi lesz. Ha + a teszt, még ha halvány is, az már fél siker. Bár ilyen előzmények után nyilván benne van a félsz az emberben... Mi is elvesztettük az első babánkat, úgyhogy tudom milyen, mikor már terhes az ember, de mégsem meri elhinni. Az átélt trauma mindenképpen rányomja a bélyegét a következő terhességre.


Nagyon remélem, hogy egy kisember (vagy talán több is? :)) készülődik új életre benned!!!! ++++++++

2012. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi lett veled kedves kérdező????
2012. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azóta most van a 9. lombikom,beülti után vagyok 4 nappal.Nem tesztelek csak amikor kell,de reménykedek!
2014. jún. 29. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:

1., 5., 7. válaszoló vagyok


Szomorúan olvasom, hogy nem sikerült annó a beültetés! :( Nagyon remélem, sőt, szívből kívánom, hogy végre kisbabád lehessen!!! Nagyon-nagyon-nagyon drukkolok!!!!!! :)

2014. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!