Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mikor sikerült újra...

Nektek mikor sikerült újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

6 hetesen elvetéltem ikrekkel. Ma lennénk 10 hetesek és 1 naposak. Nagyon szeretnék babát!!!! Rájuk is másfél évet vártunk...

Ha volt valaki így, akkor légyszi írja meg, hogy utána mikor sikerült teherbe esnie és megmaradt-e a babája! Köszönöm!


2008. máj. 15. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha magadtol tisztultál és nem csináltak gyogykaparást akkor 3 honap és utánna melekell vágni. nemfog megismétlődni ez a szörnyüség.
2008. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
megint az 1. válaszoló vagyok. ne keseredj ha nem egyből sikerül . az orvosodnak szólj siker esetén, hogy mit szólna , ha utrogestant szednél, akkor írja fel. vetélés után általában adnak. az magzatmegtartó a 12. hétig kell szedni.
2008. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Fogok szólni akkor!!!!!!! BÁRCSAK MÁR OTT TARTANÉK!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 15. 20:30
 14/17 anonim ***** válasza:
utrogestant jelezd a dokidnak, ha sikerül- magzatmegtartó. általában ezt kap aki már vetélt, a 12. hétig kell szedni, mert addigra kezd működni a méhlepény, és lehet hogy neked is gyenge a sárgatest.Vigyázz magadra és kérdezd meg a dokit, hogy felírná-e ha odakerül a sor.
2008. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mindenképpen rákérdezek, mert tavaly volt egy hormonvizsgálatom, ahol a progeszteronom picit kevesebb lett. Úgy tudom, hogy az a sárgatesthormon. Lehet, ezért haltak el a babáim?
2008. máj. 15. 20:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. És valószínűleg ezért estél nehezen teherbe. Ha a második terhesség sem sikerül hamar, arra is kell hogy adjanak sárgatesthormont. És ha sikerült, akkor Utrogestant.
2008. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én most Duphaston-t szedek, nekem is alacsony egy kicsit a sárgatesthormon...

Próbálj meg megnyugodni, nem kell már sokat várnod, és megint belekezdhettek! Gondolj arra, hogy mennyit vártál rájuk, ez most már menni fog, nincs annyi már, mint amennyit eddig kibírtál...

Tényleg kérj gyógyszert, de a vetélés után te már automatikusan veszélyeztett leszel, úgyhogy kérés nélkül adja majd az orvos normál esetben...

A méhed regenerálódik, és amint belefogtok, hamar sikerülni fog, mert a "tiszta" méh-ben gyorsan megfogan a pici, - nagyon sok olyat ismerek, akik vetélés után hamar babásak lettek megint, az 1. vagy 2. hónapban a pihenőidő után!

Ne keseredj!

2008. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!