Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes létezik hogy...

Ha valaki terhes létezik hogy szorulása van?

Figyelt kérdés

tegnap még sosem volt ilyen rossz szorulásom pedig rendesen tudok wc re menni.

meg gőrcsőlget a hasam .lehet ősszejőtt a baba?hétvégén volt pé


2008. máj. 15. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges a terhesség miatt szorulás, de ha hétvégén volt pé-ed, akkor még biztosan nem a baba okozza...
2008. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kőszi és hogy gőrcsől a hasam?vagy be beszélem már magamnak?
2008. máj. 15. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elso honaptol kezdodtek a szorulasaim,tehat terhesen nagyon gyakori,sot jele a terhessegnek de nem hinnem hogy olyan koran erezned..nem biztos hogy azert van a szorulasod.
2008. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a gőrcsők mitől lehetnek?
2008. máj. 15. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
A peteérés megtermékenyülés lehet megvolt, de a beágyazódás nem, márpedig addig nem nagyon van tünet, én 5 hetesen görcsöltem be szorulás stb, de addig semmi.várj míg megjönne és tesztelj, igyál körtelét, meg egyél sok rostost, teljes kiőrlésüt......
2008. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kőszőnőm.csak már anyira szeretnénk babaát hogy minden jelre figyelek.normális ez?
2008. máj. 15. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az izgatottság??? Hát persze, ilyenkor minden kis jel terhességre utal az ember fejében.. Majd a teszt megmutatja:-)
2008. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!