Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőrepesztő szuri után...

Tüszőrepesztő szuri után mennyi időre kell próbálkozni?

Figyelt kérdés

sziasztok.

most olvasom a neten,hogy szuri után 2nappal reped meg a tüsző!!!

remélem ez nem igy van!!!én pénteken kaptam,és az nap meg szombaton akcióztunk!

aki tud valamit,légyszi írjon!nagyon elkeseredtem!


2008. máj. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz, én még nem kaptam ilyen szurit, de szerintem pont jókor voltatok együtt, nyugi. Ugyanis, ha pénteken kaptad meg a szurit és 2 nap múlva reped meg a tüsző, azaz vasárnap és Ti szombaton is együtt voltatok, akkor a spermiumok életben lesznek még hétfőn is.Kb 72 óráig életképesek:)Csak annyi, hogy így nagyobb a valószínűsége,hogy kislányod születik, mert ők azok, akik lassabban mozognak, viszont tovább élnek.Ha pedig pont tüszőrepedéskor ill. utána akcióztatok volna, akkor nagy valószínűséggel kisfiú lett volna, mert ők igaz, hogy gyorsabbak, de csak rövid ideig élnek.Szóval tényleg nyugi!Nincs semmi baj!!!:)
2008. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,nagyon aranyos vagy!!
2008. máj. 15. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond, jókor voltatok együtt! A spermák kb 3 napig élnek! De van, hogy tovább! Szóval, nyugi, jól csináltátok :-)
2008. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!