Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek fogazmásgátló mellett...

Lehetek fogazmásgátló mellett terhes?

Figyelt kérdés
Utolsó nomrális menstruációm március 27-én volt. Áprilisban csak alig 1 napos. Utána csináltam egy Lili tesztet, negatív lett. Ezen a héten minden reggel hányingerem van és néha görcsöl a hasam, gyakran szédülök is...De a mellem nem feszül (szokták írni ezt is tünetnek)...DE fogamzásgátlót szedet több éve...23-án kell megint megjönnie...Várjam meg a jövő hetet, hatalán megjön, vagy menjek már most dokihoz? Vagy csinálja mégegy tesztet?
2008. máj. 15. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én is pont ebben a cipőben járok én tri-regolt szedek 2 honapja és nekem is ilyen tüneteim vannak csak nekem még a melleim is nagyon fájnak. még nem teszteltem mert 20-án kellene megjönnie,de én ugy tudom,hogy teherbe lehet esni mert a barátnőm is igy lett terhes és most van a 12-dik hétben
2008. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm most terhes aki fogi gátló mellett lett az! Nem elriasztani akarlak, de előfordul. Mindketten jól vannak egyébként! Én azt javasolnám, hogy várd meg a 23-át aztán meglátod, hogy menj-e dokihoz, vagy sem!
2008. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem doki,mertr babás vagy.Gyógyszer mellett lehet teherbe esni,barátnöm kétszer is megjárt.Az 1 nap mensi nagyon kevés.közel 1 hónapos lehetsz.

Ha ne szeretnéd a babát,minnél elöbb orvos.

2008. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én annak idején fogamzásgátló mellett(tri-regol)lettem terhes. SZerintem még ezt a hetet várd meg,ha nem jön meg,akkor menj el dokihoz.
2008. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. nekem 3 év után derült ki, hogy a fogamzásgátlóm nekem pont nem jó, és csak kicsin múlt, hogy nem lettem terhes akkor. Simán lehetsz, akkor viszont minnél előbb ki kell vizsgáltatni magad, mert ha baba van nem szabad szedni, és még okozhat gondot is a kicsinek, mert csupa hormon, de mielőbb Doki!!
2008. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit , mivel a fogamzásgátló csupa hormon simán megváltoztathatja a tesz eredményt. Nem is javasolják a teszteléstha hormonkészítményt szedsz.
2008. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd a babát, ha nem, mielőbb orvos!
2008. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Az egyik ismerősöm is pont így lett terhes. Pedig már elég rég óta szedi. Úgy látszik ez sem garancia!
2008. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy napos mensi, nem mensi szerintem. Áprilisban mikor volt az az 1 nap? Csinálhatsz még tesztet is, vagy doki! Nem akarlak riogatni!
2008. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehst terhes bogyó mellett is. Én is így jártam, és a baba sajnos el is ment. :(

1 napos vérzés az nem mensi. Menj el dokihoz mindenképp.

2008. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!