Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a kismama....

Mennyire megbízható a kismama. hu-n a termékenységkalkulátor?

Figyelt kérdés
Ha olyan napon voltam együtt a párommal (és féligmeddig védekeztünk is gumival a végén), amelyiket nem jelöli sehogy (sem termékenynek, sem peteérésnek, semminek, akkor lehetek terhes? Vagy csak ha a jelölt napok egyikén voltunk együtt védekezés nélkül?
2008. máj. 15. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 100% os volt! :))))))))
2008. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak annyira,mint a legtöbb termékenység kalkulátor.Ha nincsen szinte percre pontosan beállt ciklusod,akkor kirakhatod az ablakba.Amúgy ha nem akarsz gyereket,ne csak a végén védekezz.Esetleg irass fel gyógyszert,vagy tudom ajánlani a hüvelygyűrűt,én nagyon szerettem,és nem felejtettem el bevenni.

Spontán peteérést egy jó együttlét is okozhat.Illetve a sperma egy darabig még fogamzóképes.Mi sem voltunk együtt a párommal a félidőben,és babát akartunk,csak várni akartunk néhány hónapot a tabi után,így megszakítással védekeztünk,és a napokban szülök.Tehát ne játsz a tűzzel!

2008. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pontos, 28 napos ciklusom van.
2008. máj. 15. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 85-90%-ra megbízható. Az egyik ismerősöm e szerint maradt terhes!
2008. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hőmet is mérem + még a kismama.hu-n található termékenység kalkulátort is bevetettem! 100%-ig egyezett! Akkor volt pém a kalkulátor szerint is amikor a hőm is lement! Szóval nekem BEJÖTT!
2008. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!