Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Lilly vagy a Gábriel teszt...

A Lilly vagy a Gábriel teszt a jobb?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Melyik mikor mutatja ki a terhességet? Mármint mensi előtt, aznap vagy utána? Nektek melyik jött be inkább? Az áruk az kb. mennyi? Nagyon köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 15. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a Gabriel a jobb, nekem az tetszett, elég pontos is!

8 hetes kismama

2008. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Gabriellel tesztetltem,800 valahány forint volt.Kb 3-4 mp alatt mutatott pozitívat,igaz több mint 2 hét késés után.
2008. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A clearblue teszt a legjobb.1200ft, és nem vonalaz, hanem +-ot rak ha terhes vagy.Én az első mensim elmaradása után 1 nappal vettem 4-et,mind + lett de halványan.Másnap a párom még vett 2-t és csak azért jó, hogy van ez a Clearblue, mert ez nagyon szép teszt és el tudom tenni emlékbe :oD

A legolcsóbb 300 ft-os tesztcsík is kimuatta a terhességet!!!!!

2008. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi, 4 különbözőt vettem!!!!!aztán a párom hozott megint 2 különbözőt abból az egyik volt a clearblue
2008. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gabriel két nappal az elmaradt mensi után sötét csíkkal jelzett :)
2008. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gabriel jobb!
2008. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Clearblue már a mensi előtt egy nappal pozitívat jelzett, a Lilly egy nappal utána még mindig negatív! Meg is ijedtem, hogy valami tévedés volt az első tesztnél, de csináltam mégegyet, megint Clreablue-val és megint pozitív lett! :))
2008. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!