Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Már 11...

Mi a véleményetek? Már 11 napja késik, de nincs semmi jel

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Már tavaly november óta minden hónap 18.-án jött meg a menszeszem! Most,pontosan 18-án voltam sráccal,nem védekeztünk,de nem ment belém! Azóta késik.. Nincs semmi tünetem! Se sűrűn pisilés,de cicifeszülés,se hajfájás.. Se fejfájás,vagy szédülés! Még csak álmosság sem! Semmi,ami terhességre utalna,mégis késik,már 11. napja.


Mi a véleményetek erről?! Mert én már nem tudom.. :(


Illetve,azt elfelejtettem megemlíteni,hogy.. Június 27-én és Júli 18án drogoztam.. ( Életemben először,mert kiakartam próbálni!)

Szerintetek emiatt késhet??? Én már nem tudom.. :(


2009. júl. 29. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem, amikor késett, akkor a mensi várt napján volt peteérésem. ennyi erővel te aznap teherbe is eshettél... tüneteid meg csak ezután lesznek... nem ijesztgetni akarlak, de inkább védekezz! egyébként mástól is késhet, függetlenül attól, hogy eddig rendben volt.
2009. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem is tudom mit mondjak! 15 éves... szóval, most szívem szerint leszidnálak, de nem hiszem, hogy érdekelne és semmi értelme nincs. Szóval 15 évesen védekezz már légyszi!!! Ez az első, MINDIG!!! Aztán menj nőgyógyászhoz, ő megmondja, hogy mi a baj, hogy nem jön meg!


NE DROGOZZ!!! Még kíváncsiságból sem!!! Olyan fiatal vagy még! Azt nem tudom, hogy emiatt késhet-e, soha nem drogoztam! Mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt, és csinálj tesztet!!!

2009. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Késhet a drogtól, igen - gondolom Speed volt! Az egyik ismerősőm 14 napig mensizett ettől!
2009. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen speed volt. :S :/ :( Nem érzem hogy terhes vagyok. Sajnos,nagyon korán elkezdtem menszeszelni. És elég hamar alakult ki a szexuális életem.. :/ 7 hónapja léptem ki egy másfél éves kapcsolatból.. Addig folyamatosan éltem szexuális életet.. És az egy hét késés nem is számított! Mert mindig egy hét késéssel jött meg.


De nem tudom.. Akkor is féltem mindig... Mert gyógyszert nem szedek.. Gumiban meg kicsit se bízok! :S De ahogy akkor sem,most sincsenek tüneteim.


Így csak a drogra tok támaszkodni.. :/ Hogy amiatt késik! Hisz előtte soha nem használtam,és soha többet nem is fogom! :/

2009. júl. 29. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes igen de ha csinálnál egy tesztet akkor kiderülne. A drogot meg tényleg hagyd mert bele fogsz halni ha rászoksz. Meg mondjuk védekezni se ártana ha csak nem akarsz anya lenni. Vagy 18 éves korodig túl lenni vagy 5 abortuszon. Ez nem kötözködés csak jó tanács. Amúgy ha terhes vagy mit csinálsz? Remélem nem vagy az. Majd írd meg mi lett veled.
2009. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi bajod van?
2010. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!