Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Puregon injectiót kaptam a...

Puregon injectiót kaptam a dokitól a Meddőségin. Mi lesz, ha valamit nem jól csinálok?

Figyelt kérdés
Ez egy peteérést elősegítő gyógyszer ampullában, nekem kellett kiváltani , és meg is lepődtem, mennyire kevés folyadék van benne, szinte egy kisujjnyi, és 8 napig kellene használnom naponta! Az egyik kételyem, hogy nagyon kevés az adag, de ez ügyben talán megpróbálom valahogy telefonon elérni a dokit, de tudjátok, ott minden "futószalagon" megy...örültem, ha az injectó használatát elmagyarázta a doki... De a másik, hogy nagyon félek, mert sose szúrtam még meg magam, és ha valamit nem jól csinálok? És nem megy megfelelő mennyiségű folyadék a bőröm alá, mert ugye nem látom mennyi megy... Tud segíteni valaki? Csináltatok már ilyet? Nyugtassatok meg valamivel, mert nem akarom elszúrni végre az esélyt, hogy teherbe essek. Köszönöm előre is!!
2008. máj. 14. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

nos! Hafélsz semmiképp sem add be magadnak. Kérd meg a körzeti orvost és be fojga adni!!!Ha mégis neked kell, felszívás után felfelé tartsd a tűt és nyomd ki a levegőt-fontos!!! utána szorits össze kis húsosabb részen bőrt és nem túl mélyen bőr alá nyomd be, ne ijedj meg ha pupos lesz, majd eloszlik. Ne felejts el fertőtleníteni!!

Sok sikert hozzá!Meg az eredményhez.

2008. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta injekciót nem ismerem, de én injekcióztam magam. Nyugi, elrontani nem tudod. Bőr alá kell beadni, úgy hogy két ujjal összecsippented a bőrödet (gondolom hasba megy), beszúrod a tűt, és hajrá. Mielőtt beadnád az injekciót, fertőtlenítsd le a bőrödet, és utána is. Esetleg kérd meg a párod (barátnő, anyuka, stb.), valaki biztosan szívesen beadja.

Ha egy tollszerű injekciót kaptál, akkor azon be kell állítani az orvos által mondott mennyiséget. ( Pl. 75 ml). Ha nem vagy biztos benne, inkább hívd fel, és kérdezd meg (a nővérkék is segítenek telefonon), mert a mennyiség fontos!

Sok sikert!!!

2008. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, elfelejtettem írni, hogy belilulhat a bőröd, de ettől nem kell megijedni, ez normális!
2008. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett szuriznom de egész más miatt, és a körzetinél a nővérke adta be mindig.Inkább te is menj el soronkívül adnak szurit, még várni se kell.Lehet,h ogy izomba megy, azt tuti nemt udod beszúrni.
2008. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
heló kiváncsi lennék sikerült e a baba?és beadtad e magadnak??????én is ezt adom hasba először fltem mostmár nem.
2010. febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hello! igen, sikerült! Természetesen sikerült beadni magamnak, de így visszatekintve, ez egy nevetségesen könnyű dolog volt ahhoz képest, ami ezután következett. Egyrészt a puregon túl kevés hormon volt nekem, úgyhogy kb 1 hétig használtam, aztán egy rendes injekcióra kellett váltanom, de annál is összeszorítottam a fogam és beadtam a hasamba, szerencsére csak két ciklust kellett így végigcsinálnom, mert inszeminációval sikerült teherbe esnem 2 hónapon belül! És egy újabb csoda: ikreket hordtam a szívem alatt! Nagyon boldog voltam annak ellenére, hogy iszonyatos hányós voltam hónapokon keresztül.Aztán sajnos a 23.héten meg kellett szülnöm őket, mert teljesen kinyílt a méhszáj valamilyen ok miatt. Nagyon magam alatt voltam, és nehéz volt összeszedni magam, de tudtam, hogy megint talpra kell állnom a szebb jövőért. Azt mondta doki, hogy legalább 3hónapot kell várnunk, hogy a méh is regenerálódjon. Napra pontosan 3 hónapra SPONTÁN megfogant egy kis élet a méhemben, és az eredményét most is a karomban tartom!!! Egy csodás kisfiam született! Most 4 hónapos. Időre , 3650grammal jött a világra, teljesen egészségesen! Azért írtam le a történetemet, mert szeretném ha neked is erőt adna , ha sok csalódás érne, gondolj mindig a célra, mindig próbálj talpra állni bármilyen nehéz is!!! Nagyon sok sikert, sok boldogságot!! Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan!
2010. febr. 20. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nagyon jó lehet neked, megis érdemled:)gratulálok:))))))

remélem nekünk is sikerűl:)

2010. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok a kicsidhez és a sok erődhöz amit összeszedtél, mert én most éppen siratom az ikreidet.

Sok sok egészséget kívánok Pécsről!

Első választ írtam anno!

2010. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!